Pamatinės vertybės

  Mintys apie gerumo ir atvirumo pamokas, bei mūsų tikėjimo pamatines vertybes. Kur mūsų stiprioji pusė ir šventų švenčiausias pagrindas? Pirmiausia tai – tikėjimas Kritumi. Antra, tai pagarba visiems šventiems dalykams bažnyčioje (ypatingai – Sakramentams). Štai – mūsų stiprioji pusė! Visų kitų dalykų mes mokomės ir siekiame kaip tikri Kristaus mokiniai.

Sėjėjo svajonė

Svarbiausius mūsų gyvenimo dalykus vadiname svajonėmis. Jų turime visi. Dalis jų – savanaudiškos. Dalis jų – naivios. Dalis jų – kilnios. Dalį jų galime įgyvendinti mes patys, o dalis – gali išsipildyti tik tada, kuomet mus palaikys kiti žmonės, mūsų svajonę padarydami ir savo gyvenimo tikslu. 

Šilutės senųjų evangelikų kapinių tvarkymo darbai

Susiję straipsniai: Koplytėlės remontas – jau greitai (Šilutės ETA žinios) Šilutėje lankėsi šio krašto mecenatas Martin Bensen (Šilutės žinios) Vokiečiai remia Šilutės kultūros paveldo tvarkymo darbus (Šilutės ETA žinios) Išsaugoti tai, kas išliko (Šilutės ETA žinios)

Didžiausias Bažnyčios turtas

1517 metų spalio 31 dieną vienas vienuolis prie Vitenbergo pilies bažnyčios durų prikalė 95 tezes. Ši diena laikoma bažnyčios Reformacijos pradžia. Tais laikais toks tezių paskelbimas buvo įprastas dalykas, kai buvo norima ką nors pakviesti viešai diskusijai. Tas vienuolis buvo Martynas Liuteris, savo tezėse viešai prabilęs apie Viduramžių Romos katalikų bažnyčios problemas.