Miesto šventės renginiai Šilutės ev. liut. bažnyčioje

Ekumeninės pamaldos. P. Skutulo nuotrauka. Šimtąsias parapijos įkūrimo metines mininti Šilutės evangelikų liuteronų parapija pasistengė, kad miesto šventės metu (gegužės 25 d. (šešt.)) miesto centre stovinti liuteronų bažnyčia taptų viena iš ryškesnių dvasinio ir kultūrinio gyvenimo oazių. Tai nebuvo lengva, nes šią dieną visame mieste vyko labai daug įvairiausių pasilinksminimui skirtų renginių, tačiau ir bažnyčioje, [...]

Konferencija Šilutėje: Donelaitis ir laikas

Nuotraukoje: tarptautinės konferencijos pranešėjai kartu su F. Bajoraičio bibliotekos darbuotojais  2013 m. gegužės 21 d. vyko tarptautinė konferencija “Kristijonas Donelaitis ir laikas”, kurią organizavo Šilutės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka.

Konfirmantų stovykla Tytuvėnuose

Nuotraukoje: konfirmantai laukia vakaro pamaldėlių. 2013 m. gegužės 17-19 d. Tytuvėnuose vyko visos Lietuvos evangelikų liuteronų parapijų konfirmantų stovykla, kurią organizavo LELB Jaunimo Centras.

Šeimos diena bažnyčioje

2013 m. gegužės 15 d. pavakarę lopšelio-darželio “Pušelė” darbuotojai su vaikais ir jų tėveliais, kad Šilutės bažnyčioje paminėtų Tarptautinę šeimos dieną. Jos metu vaikai savo mamytėms ir tėveliams deklamavo išmoktas eiles ir giedojo giesmeles. Vaikus ir programėlę “Ačiū Dievui ir saulytei, ir tėveliui, ir mamytei“ paruošė muzikos mokytoja Irena Žėkienė.

Jaunimo diena Šilutėje

2013 m. gegužės 9 d. (ketv.), Kristaus Dangun žengimo šventės dieną, Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje buvo organizuojama Jaunimo diena.

Japoniškos magnolijos puoš ir Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčios aplinką

Nuo šiol magnolijų žiedais pavasariais šilutiškiai galės džiautis ir prie  liuteronų bažnyčios, kadangi 2013 m. gegužės 8 d. čia buvo pasodintos dvi magnolijos. Jas dovanojo Eugenija Juraškaitė-Murauskienė.

Reportažas apie Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčią

Bernardinai.lt rengia ciklą laidų, kuriose galima bus susipažinti su įvairiomis Lietuvoje veikiančiomis bažnyčiomis ir krikščioniškomis bendruomenėmis. Kviečiame pažiūrėti parengtą reportažą apie Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčią (spausti nuorodą).

Verdainės bažnyčios įamžinimo iniciatyvinė grupė

Gerbiami Klaipėdos krašto istorijai neabejingi kraštiečiai! Viena seniausių Šilutės miesto istorinių dalių – Verdainė, tačiau joje vis dar lieka neįamžinta labai svarbi vieta – sovietmečiu sunaikintos Verdainės bažnyčios šventorius su kapinėmis. Jos įamžinimui (bei apsaugojimui nuo tolimesnio niokojimo) buriama iniciatyvinė grupė, kuri sieks, kad šalia buvusios Verdainės bažnyčios ir šventoriuje buvusių kapinių atsirastų informacinis stendas.