2014 m. Kūčių ir Kalėdų akimirkos

Nuotraukoje: Kūčių vakaras žiemos pamaldų koplyčioje.

Kalėdų homilija: Du karaliai

Sveikindamas jus su šv. Kalėdų šventėmis, dalinuosi Evangelijos žodžiais. Jais noriu priminti, kad turime tobulą Karalių Kristų, kuriam nuo kūdikystės priklausome per Krikštą. Tik Jo valdžia ir Karalystė yra tobuli, nes Jis pats yra šventas ir tobulas.

Agluonėnų mokyklos adventinė šventė

Nuotraukoje: “Šilutės Sandoros” jaunimo ansamblis (vad. Irena Šemeklienė) Gruodžio 4 d. Agluonėnų kultūros namų salėje vyko Adventinė šventė. Renginio pradžioje sveikinimo žodžius tarė Vanagų parapijos klebonas kun. Remigijus Šemeklis, Klaipėdos r. savivaldybės vicemerė Rūta Cirtautaitė, Agluonėnų pagrindinės mokyklos direktorė Rima Gabalienė ir Agluonėnų seniūnė Laima Tučienė.

Šilutės Sandoros senjorų šventė

2014 metų lapkričio 29 dieną dvidešimtą kartą vyko senjorų Adventinė šventė Šilutėje, o bendradarbiaujant kartu su Rostoko-Gelsdorfo šv. Mykolo parapija ši šventė organzuojama jau devynioliktus metus iš eilės. Šventė vyksta I-ojo Advento sekmadienio išvakarėse “Šilutės Sandoros” (vad. Astrita Liepienė) namų salėje.  Šių metų šventei pasibaigus svečiai iš Vokietijos džiaugėsi, kad metai iš metų šį šventė tampa [...]