Šilutės parapijos svečiai (atnaujinta)

Gruodžio 10 – 13 dienomis pirmą kartą Šilutės parapijoje lankėsi grupė iš Vokietijos Bad Laer/Glandorfo parapijos.
Svečių iš Vokietijos įspūdžiai (vokiškai)

Atvyko keturiese.

Šios kelionės iniciatorius – Gert Birn iš Bad Laer parapijos. Vasarą atostogaudamas Lietuvoje, jis apsilankė Šilutėje. Pažintis su „Šilutės Sandoros“ darbuotojais ir labdaringos organizacijos vadove Astrita Liepėne, paliko malonų, draugiškos parapijos įspūdį. Jis įkalbino kun. Reinhard Keding atvykti kartu pirmai oficialiai pažinčiai su šilutiškiais. Juos atvežė vairuotojai Günter Nix bei Heiko Preuss.

Svečiai, kelioms dienoms apgsiyvenę „Šilutės Sandoros“ svečių kambariuose, susipažino su Sandoros ir Šilutės parapijos veikla, gyvenimu, kasdienybe, o vėliau – kartu su Sandoros pirmininke Astrita Liepiene lankėsi Kintuose ir Ventėje.

Šeštadienį skyrė pažinti Lietuvai: apsilankė Nidoje, apžiūrėjo Klaipėdos senamiestį.

Klaipėdoje sutikti „Klaipėdos Sandoros“ darbuotojai aprodė savo patalpas, o vėliau svečius geranoriškai bažnyčioje priėmė Klaipėdos parapijos kun. Reinholdas Moras. Parapijos salėje virte virė gyvenimas: jaunimas darė rankdarbius.

Pažintį su Lietuva svečiai pratęsė Palangoje. Pagrindinėje miesto gatvėje turėjo galimybę apžiūrėti skirtingų šalių kalėdines eglutes.

Sekmadienį į pamaldas susirinkę šilutiškiai išgirdo daug metų misijose Afrikoje praleidusio vokiečių kunigo pamokslą, kurį iš vokiečių kalbos vertė Erika Mockienė. Po pamaldų visi norintys pabendrauti su svečiais buvo pakviesti į “Sandoros” salę prie kavos puodelio.