“Maisto banko” akcijos dalyvių susitikimas Šilutėje

2012 m. spalio 15 dieną „Šilutės Sandoroje“ rinkosi „Maisto banko“ akcijos dalyviai, kuriuos sukvietė LPF „Maisto bankas“ Klaipėdos padalinio vadovas Raimondas Danupas ir projektų vadovė Loreta Danupienė. Susitikimo metu buvo pristatyta šių metų akcijos tvarka bei reikalavimai jos dalyviams ir savanoriams. Buvo atvežti „Maisto banko“ akcijos plakatai, marškinėliai su „Maisto banko“ atributika, informacinės brošiūrėlės su būtiniausių maisto produktų sąrašais.

Šiais metais akcijos rengėjai labiausiai orientuojasi į mažas pajamas gaunančias šeimas bei jose augančius vaikus, nors neužmirštami, kaip ir ankščiau, vargingai gyvenantys pensininkai ar neįgalieji. Susitikime su akcijos organizatoriais bei nevyriausybinėmis organizacijoms dalyvavusiai Šilutės raj. Savivaldybės merei Daivai Žebelienei buvo pristatyti „Maisto banko“ akcijos Šilutėje tikslai bei dalyviai. Susitikime dalyvavo: Šilutės neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Dulkytė ir Šilutės raj. neįgaliųjų Švėkšnos padalinio atstovė, Šilutės ELLO „Šilutės Sandora“ vadovė Astrita Liepienė ir VšĮ „Gabrielius“ direktorius Valdas Miliauskas, Šilutės katalikų bažnyčios „Caritas“ reikalų vedėja Zenutė Nausėdienė ir „Maisto banko“ savanoris Eugenijus Skudulas, VšĮ „Taikos kelias“ direktorius Andrej Ivanov. Kaip “Šilutės Sandoros“ valdybos narys, dalyvavo ir Šilutės evangelikų liuteronų parapijos klebonas kun. Remigijus Šemeklis.

Kad galėtų įsijungti į savaitgalį prasidėsiančią akciją, apsisprendusios dalyvauti organizacijos išklausė instrukcijas bei pasirašė sutartis su „Maisto banko“ Klaipėdos padaliniu, kuriose įsipareigojo laikytis sutartyje numatytų įsipareigojimų bei reikalavimų. Vienas iš akcijos organizatorių norų, kad akcija vyktų sklandžiai, sąžiningai, o žmonių paaukoti produktai tikrai pasiektų tuos, kuriems jų labiausiai reikia. Organizatoriai žadėjo, kad akcijos metu ir po jos, dalyviai bus tikrinami. Žiūrės, kaip jie laikosi sutartyje numatytų reikalavimų, ar teisingai pildo dokumentus bei pateikia ataskaitas.